• Дружби Народів

 • б-р Дружби Народів, 24/2

 • Дружби Народів

 • б-р Дружби Народів, 24/2

Замовити дизайн

ДИЗАЙН ПОЛІГРАФІЧНОЇ ПРОДУКЦІЇ АБО ПОЛІГРАФІЧНИЙ ДИЗАЙН

Дизайн поліграфічної продукції або поліграфічний дизайн – різновид графічного дизайну, в задачі якого входить розробка матеріалів для друкованої продукції. Готовим продуком, частіше всього, є паперовий носій (листівка, візитка, флаєр, буклет, брошура, презентація, бланк, стікер, наклейка, календар, плакат, баннер та багато іншого).

Наша типогрфія в Києві на Печерську пропонує своїм клієнтам достатньо актуальну послугу по розробці та версткі, професійний дизайн поліграфії, з подальшим друком його в нашій типографії. У наших співробітників достатньо великий досвід в даному напрямку, що дозволяє нашій типографії виробляти друковану продукцію високої якості.

ЧОМУ ПОТРІБНО ПРАЦЮВАТИ З НАШОЮ ТИПОГРАФІЄЮ НА ПЕЧЕРСЬКУ В ЦЕНТРІ МІСТА?

В нашій типографії працюють досвідчені дизайнери, які вміють створювати макети  саме для друку в типографії. Наш дизайнер знає всі тонкощі та специфіку співвідношення різних кольорів, композицію, та що дуже важливо – технічні дрібниці, вимоги до друку.

Наші дизайнери  можуть розробити дизайн вашої друкованої продукції будь-якого напрямку, формату та типу, будь то флаєра, листівки, брошури, каталоги або видання. Наша типографія може запропонувати Вам розробку макета для буд-якого виду друкованої продукції: візитки, презентації, сертифікати, бланки. плакати, календарі, буклети, наклейки, стікери та багато іншого.

Макети, розроблені у нас в типографії в центрі Києва, завжди будуть надруковані в найкоротші терміни та якісно.

Щоб отримати констультаціюабо замовити макет від наших майстрів, вам необхідно звязатися з нами за буд-яким зручним для вас номером або написати на електронну пошту типографії, месенджер.

ПродукціяВартість дизайнуПродукціяВартість дизайну
Візитка (92х52мм, 85х55мм)від 150 грн./сторонаСертифікат/дипломвід 150 грн./сторона
Флаєр (210х100 мм)від 200 грн./сторонаПлакат А4від 250 грн./сторона
Буклетвід 200 грн./сторонаПлакат А2-А0від 400 грн./сторона
Євробуклет (210х297) 2 фальцавід 200 грн./сторонаБланк А4 (210х297)від 300 грн./сторона
Бланк А4 (210х297)від 200 грн./сторонаБаннервід 200 грн./сторона
Листівкивід 150 грн./сторонаВідмальовка логовід 200 грн./сторона

КРОК 1 (ЗАВАНТАЖТЕ ТА ЗАПОВНІТЬ БРИФ)

Завантажити

Документ перевірений та не містить вірусів

Крок 2 (заповніть поля і завантажте бриф)

  Файл формата word

  Мы используем cookie-файлы для наилучшего представления нашего сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
  Принять
  Политика конфиденциальности