• Дружби Народів

  • б-р Дружби Народів, 24/2

  • Дружби Народів

  • б-р Дружби Народів, 24/2

Оплата та доставка

ОПЛАТА

Оплату продукціїі та послуг типографії УРБ можна здійснити різними способами.
Ми завжди раді запропонувати вам самий зручний для вас спосіб оплати, а якщо виникуть будь-які труднощі, ми готові запропонувати вам індивідуальний варіант оплати.
Звертайтеся в Типографію УРБ та переконайтеся в цьому власноруч.

ВАРІАНТИ ОПЛАТИ

Оплата за безготівковий розрахунок

Ви зможете сплатити в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку вашої компанії. Для юридичних осіб пакет всіх необхідних документів надається з поліграфічною продукцією.

Переказ на карту Приват-банку

Ви можете сплатити замовлення онлайн за допомогоб онлайн банкінгу вашого банку. Після оформлення замовлення параметри замовлення та реквізити для сплати будуть вам відправлені на пошту або зручний для вас месенджер.

Оплата готівкою

Оплата готівкою відбувається у нас в офісі або вже при отриманні поліграфічної продукції (для постійних клієнтів).

ДОСТАВКА

Доставка поліграфічної продукції УРБ відбувається різними способами.
Ми завжди раді вам запропонувати самий зручний для вас варіант оплати, а якщо виникнуть будь-які труднощі, ми готові запропонувати вам індивідуальний варіант.
Звертайтеся  в типографію УРБ та переконайтеся в цьому власноруч.

ВАРІАНТИ ДОСТАВКИ

Нова Пошта

Поліграфічна продукція доставляється в зручне для Вас відділення «Нової Пошти» по всій території України. Зі списком відділень та графіком роботи ви можете ознайомитися на офіційному сайті Нової Пошти.

Самовивіз

Ви можете забрати замовлення у відділенні нашої Типографї УРБ. Замовлення готове до видачі після отримання повідомлення про готовність на мобільний телефон або пошту.

Доставка кур'єром

Адресна доставка поліграфічної продукції відбуваєтсья курєрами за вказаною адресою по всій території України (курєр Нової Пошти). Також можливий варіант доставки курєр-таксі (ви самі обираєте зручного для вас перевізника за вигідним тарифом та сервісом)

Мы используем cookie-файлы для наилучшего представления нашего сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
Принять
Политика конфиденциальности